Заклеювач коробок напівавтоматичний FXJ-4040A - використовується для заклеювання картонних коробок клейкою пакувальною скотч-стрічкою.
Найкраще підходить для пакування легких за вагою, невеликих або вузьких коробок.
Обладнання має просту та надійну конструкцію.
Особливості FXJ 4040A:
- коробка для упаковки по довжині може бути будь-якою;
- мінімальний розмір коробки (ШхВ,мм) - 100х100;
- максимальний розмір коробки (ШхВ,мм) - 500х500;
- настройки обладнання - механічні;
- одночасно заклеює низ і верх коробки;
- може бути вдубований в лінію.
Технічні характеристики FXJ-4040A:
| Напруга | 220В |
| Потужність (Вт) | 200 |
| Швидкість | 20 м/хвилину |
| Висота стола | 580-780 мм |
| Мін. розмір коробки (Ш*В) | 100*100 мм |
| Макс. розмір коробки (Ш*В) | 500*500 мм |
| Ширина клейкої стрічки-скотч | 48 мм |
| Зовнішні розміри | 1730*950*(960-1550) мм |
| Вага | 120 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026