Формувач коробів CXJ-8055C - у автоматичному режимі збирає короби з готової вирубки та кролеює низ коробки клейкою пакувальною стрічкою-скотч.
Середня продуктивність - 8 готових коробів за хвилину.
Таке обладнання може бути вбудовано у виробничу лінію, де в подальшому виконується автоматичне укладання продукції в коробку та заклейка верху коробки клейкою пакувальною стрічкою.
Для роботи обладнання додатково необхідний компресор.
Картонажне обладнання вирізняється надзвичайною якістю, тривалим терміном експлуатації, зносостійкістю, простотою та зручністю у роботі.
Технічні характеристики CXJ-8055C:
| Напруга | 220В |
| Потужність | 180 Вт |
| Повітряний компресор | 0.5-0.6 мПа |
| Продуктивність | 8 коробок/хвилину |
| Мінімальний розмір коробки | 400*250*300мм |
| Максимальний розмір коробки | 800*550*550мм |
| Висота стола | 800+(0-50) |
| Ширина клейкої стрічки | 60/72 мм |
| Габарити | 2500*1900*2200 мм |
| Вага | 600 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026