Формувач коробів CXJ-6040C - для автоматичного зібрання коробів з готової вирубки.
Середня продуктивність - 10 готових коробів за хвилину.
Обладнання вже оснащене магазином для вирубки.
Для роботи обладнання додатково необхідний компресор.
Картонажне обладнання вирізняється надзвичайною якістю, тривалим терміном експлуатації, зносостійкістю, простотою та зручністю у роботі.
Технічні характеристики CXJ-6040C:
| Напруга | 220В |
| Потужність | 180 Вт |
| Повітряний компресор | 0.5-0.6 мПа |
| Продуктивність | 10 коробок/хвилину |
| Мінімальний розмір коробки | 250*200*150мм |
| Максимальний розмір коробки | 600*400*400мм |
| Висота стола | 800+(0-50) |
| Ширина клейкої стрічки | 60/72 мм |
| Габарити | 2300*1700*1970 мм |
| Вага | 545 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026