Обмотувальник багажа XL-01 - автоматична пакувальна машина для упаковки багажа (чемоданів) у стретч-плівку.
Пакування здійснюється під управлінням оператора.
Широке застосування дане обладнання знайшло у аеропортах, так як такий вид упакування дозволяє зберігти зовнішній вигдяд багажа, що транспортується, а також захистити від псування, для безпечності перевезення.
Перевагами пакувальника багажа XL-01 є:
- мобільність;
- компактні розміри;
- зручне та просте налаштування та керування;
- попереднє розтягнення плівки до 200%;
- регулюємі вертикальні обмежувачи багажу;
- економні витрати плівки.
Технічні характеристики обмотчика багажа XL-01:
| Напруга (В) | 220 |
| Потужність | 0.5 кВт |
| Місткість | 100 кг (максимум) |
| Максимальний розмір пакуємого об`єкта (Д*Ш*В) | (400-800)* (180*350)* (300-450) |
| Швидкість обернення | 0-20 об./хвилину |
| Вага машини | 200-250 кг |
| Ширина використовуємої плівки | 500 мм |
| Продуктивність | 100-120 шт./годину |
| Джерело живлення | 220 В |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



Отправка с 13 июня 2026