Відокремлювач самоклеючих етикеток HL-102 призначений для оптимізації процесу відокремлення самоклеючої етикетки від підложки.
Апарат призначений для покращення роботи оператора. Взявши етикетку, наступна подається автоматично.
Відокремлювальний апарат має вбудований лічильник етикеток.
HL-102 використовується на невеликих підприємствах, де купувати автоматичний етикетувальний комплекс є не доцільним.
Технічні характеристики HL-102:
| Довжина етикетки | 8-300 мм |
| Ширина етикетки | 6-120 мм |
| Внутрішній діаметр ролика | більше 25 мм |
| Зовнішній діаметр ролика | менше 250 мм |
| Швидкість | 6-7 метрів/хвилину |
| Напруга | 220В |
| Потужність | 50Вт |
| Габарити | 370*280*280 мм |
| Вага нетто | 6.5 кг |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026