Напівавтоматичний запайщик лотків HVT-550M/2.
Особливості моделі HVT-550M/2:
- запайка продукції в готових контейнерах у газомодифікованому середовищі;
- максимальна ширина плівки 550 мм;
- запаювання лотка і обрізання плівки виконуються автоматично;
- вбудований фотодатчик - апарат працює також з кольоровими плівками;
- електронна панель керування.
Закладка лотків у матрицю і витягання з матриці - виконується вручну оператором.
Процес пакування виглядає наступним чином:
- оператор розміщує лоток у матрицю апарату;
- автоматично матриця рухається у пакувальну зону;
- виконується відкачування повітря;
- камера заповнюється газом (МГС);
- виконується запайка і обрізання плівки по контуру лотка;
- автоматично матриця повертається у вихідне положення.
Технічні характеристики:
| Напруга | 380В |
| Загальна потужність | 3.5 кВт |
| Потужність запайки | 2 кВт |
| Граничний вакуумний тиск | 1 кПа |
| Продуктивність насосу | 63 м3/ч |
| Тип охоложення | водяний |
| Розмір камери | 550*600 мм |
| Зовнішні габарити | 1500*940*1475 мм |
| Вага | 750 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: В картонній коробці


Отправка с 13 июня 2026