Напівавтоматичний запаювач лотків HVT-450M/2.
Особливості моделі HVT-450:
- запайка продукції в готових контейнерах у газомодифікованому середовищі;
- максимальна ширина плівки 450 мм;
- запаювання лотка і обрізання плівки виконуються автоматично;
- апарат працює також з кольоровими плівками;
- електронна панель керування.
Закладка лотків у матрицю і витягання з матриці - виконується вручну оператором.
Технічні характеристики:
| Напруга | 380В |
| Загальна потужність | 3 кВт |
| Потужність запайки | 2 кВт |
| Граничний вакуумний тиск | 1 кПа |
| Продуктивність насосу | 63 м3/ч |
| Тип охоложення | водяний |
| Розмір камери | 450*400 мм |
| Зовнішні габарити | 1360*740*1475 мм |
| Вага | 670 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: В картонній коробці


Отправка с 13 июня 2026