Напівавтоматична мішкозашивна машина FBS-20C - для однострочного зашивання пакетів.
Пакети можуть бути паперові, біг-бегі, крафт-папір, джутові, поліпропіленові тощо.
Спосіб закривання пакетів - запаювання і зашивання.
Запуск та зупинка можуть здійснюватися за допогомою педалі.
Принцип дії:
- закріплення спеціальної паперової стрічки;
- закриття паперовою стрічкою горловини мішку для якісного та герметичного упакування;
- нагрівання та притискання стрічки для фіксації;
- зашивання в одну строчку;
- ручне обрізання нитки.
Особливості мішкозашивної машини FBS-20C:
- довжина горловини пакету 150-170 мм;
- модель зашивочної голови - GK35-6 або GK35-2;
- може бути оснащена конвейером.
Технічні характеристики FBS-20C:
| Напруга | 380В |
| Потужність | 0.4 кВт |
| Трансмісійна потужність | - |
| Потужність двигуна зашивочного блоку | 0.37 кВт |
| Потужність нагрівання | - |
| Швидкість запайки | 8.5 м/хвилину |
| Висота від центра запайки до підлоги | 700-1400 мм |
| Діапазон регулювання температури | 0-400 градусов |
| Тиск стислого повітря | 0.6 мПа |
| Розміри | 1200*1000*1870 мм |
| Вага нетто | 150 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026