Мішкозшивна машина для мішків FBS-10 - призначена для закривання горловин пакетів, біг-бегів великих за вагою, крафт-пакетів тощо. Спосіб закривання пакетів - запаювання та зашивання.
Принцип дії:
- закріплення спеціальної паперової стрічки;
- закриття паперовою стрічкою горловини мішку для якісного та герметичного упакування;
- нагрівання та притискання стрічки для фіксації;
- зашивання в одну строчку;
- пневматичне обрізання нитки.
Особливості мішкозашивної машини FBS-10:
- контроль температури;
- автоматичне змазування обладнання;
- система оповіщення про відрив нитки;
- автоматичний лічильник.
Технічні характеристики FBS-10:
| Напруга | 380В |
| Потужність | 6 кВт |
| Трансмісійна потужність | 0.18 кВт |
| Потужність двигуна зашивочного блоку | 0.37 кВт |
| Потужність нагрівання | - |
| Швидкість запайки | 10.5 м/хвилину |
| Висота від центра запайки до підлоги | 700-1400 мм |
| Діапазон регулювання температури | 0-400 градусов |
| Тиск стислого повітря | 0.6 мПа |
| Розміри | 1400*1000*1870 мм |
| Вага нетто | 200 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026