Мішкозашивочна автоматична машина FBK-332C - це саме потужне пакувальне обладнання з серії FBK для зашивання та запаювання мішків з продукцією.
Використовується для закриття горловин мішків та пакетів із комбінованих матеріалів, біг-бегів.
Принцип дії:
- закріплення спеціальної паперової стрічки;
- закриття паперовою стрічкою горловини мішку для якісного та герметичного упакування;
- нагрівання та притискання стрічки для фіксації;
- зашивання в одну строчку;
- автоматичне обрізання нитки;
Особливості мішкозашивної машини FBK-332C:
- 10 потужних нагрівальних блоки;
- контроль температури;
- без обезпилювателя;
- для роботи обладнання потрібен компресор.
Технічні характеристики FBK-332C:
| Напруга | 380В |
| Потужність | 6.5 кВт |
| Трансмісійна потужність | 0.75 кВт |
| Потужність двигуна зашивочного блоку | 0.37 кВт |
| Потужність нагрівання | 0.5*10 кВт |
| Швидкість запайки | 8.5 м/хвилину |
| Висота від центра запайки до підлоги | 750-1450 мм |
| Діапазон регулювання температури | 0-400 градусов |
| Тиск стислого повітря | 0.6 мПа |
| Розміри | 3030*950*1800 мм |
| Вага нетто | 600 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026