Автоматична мішкозашивна машина FBK-13DC - пакувальне обладнання для пакування біг-бегів, яка суміщає функції зашивання та запаювання.
Принцип дії:
- обезпилювання;
- зашивання в одну строчку;
- обрізання нитки;
- закриття паперовою стрічкою горловини мішку;
- нагрівання та притискання стрічки для фіксації.
Особливості мішкозашивної машини FBK-13DC:
- 6 потужних нагрівальних блоки;
- контроль температури;
- для роботи обладнання потрібен компресор.
Технічні характеристики FBK-13DC:
| Напруга | 380В |
| Потужність | 4.5 кВт |
| Трансмісійна потужність | 0.37 кВт |
| Потужність двигуна зашивочного блоку | 0.37 кВт |
| Потужність нагрівання | 0.5*6 кВт |
| Швидкість запайки | 8.5 м/хвилину |
| Висота від центра запайки до підлоги | 750-1450 мм |
| Діапазон регулювання температури | 0-400 градусов |
| Тиск стислого повітря | 0.6 мПа |
| Розміри | 2600*950*1800 мм |
| Вага нетто | 500 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026