Ручна мішкозашивочна машинка GK26-1A підходить для будь-якого виробництва де є потреба у зашиванні мішків нитками.
Особливості GK9-26-1:
- шов однострочний;
- шиє нитками бавовнями і синтетичними;
- надміцний корпус;
- легка вага машинки;
- прості регулювання настроювання;
- обладнана системою автоматичного змазування.
Завжди є в наявності витратні матеріали:
- нитка мішкозашивна 200 гр;
- голки мішкозашивні.
Технічні характеристики GK26-1A:
| Довжина стіжка (мм) | 6.5 (фіксована) |
| Швидкість обертання (об/ хвилин) | 1250 |
| Голка | DN x 1#25 |
| Нитка (нейлон, синтетика або бавовна) | 20/6 |
| Зашиваємий пакувальний матеріал | Крафт папір, поліпропілен / поліетилен, матеріал із тканини, бавовна, мішкова тканина, джут |
| Привідний двигун | 90Вт |
| Електроживлення | 110,220 или 240В, 50Гц |
| Вага (кг) | 5.9кг |
| Габарити машини (мм) | 275mm(Ш),370mm(Дл),305mm(В) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026