Мішкозашивочна голова GK35-2C застосовується для зшивання різноманітних мішків - тканевих, поліпропіленових, паперових.
GK35-2C - має стаціонарний тип встановлення та вбудовується в лінію.
Налаштування машини дуже прості.
Особливості мішкозшивної машинки GK35-2C:
- обрізання нитки механічне;
- двонитковий шов;
- змазування напівавтоматичне.
Технічні характеристики GK35-2C:
| Максимальна швидкість | 1900 об./хвилин |
| Середня робоча швидкість | 1700 об./хвилин |
| Максимальна товщина матеріалу | 8 мм |
| Ручна обрізка нитки | Да |
| Довжина стіжка | 6.5-11 мм |
| Голка | 80800*250 |
| Нитка – синтетична | 20/6; 20/9 |
| Тип стіжка | 401 |
| Вага нетто | 27 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 июня 2026